O NATURANO

Firma Naturano specjalizuje się w realizacji mebli indywidualnych, a także w produkcji frontów meblowych gładkich i frezowanych oraz innych elementów meblowych.

Ponad 25 letnie doświadczenie pozwala nam realizować najbardziej wyszukane projekty jak również, podążając za trendami, wdrażać nowe wzory.

Naturano to zespół, który stworzy i wykona niebanalną przestrzeń, od projektu, poprzez wybór materiałów, doradztwo, po pełną realizację meblową, dbając o każdy szczegół i detal. Meble to nasza pasja. Kuchnia, zabudowy łazienkowe, garderoby, szafy, komody, stoły i inne elementy meblowe wykonujemy do każdego wnętrza z najwyższą precyzją i starannością, tak by były piękne i funkcjonalne.

DLACZEGO NATURANO

Doświadczenie

Firma NATURANO Sp. z o.o. istnieje na rynku nieprzerwanie od 1995r. Początkowo jako Renowacja Mebli Maciej Dembinski, następnie jako NATURANO Maciej Dembinski, a od 01.06.2017r. jako NATURANO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. W ciągu tych ponad 25 lat zdobywaliśmy branżowe doświadczenie, rozszerzając zakres działalności od lakierowania frontów meblowych, przez ich produkcję aż do tworzenia indywidualnych realizacji meblowych. Kreujemy ergonomiczną przestrzeń wypełnioną indywidualnym stylem i doskonałymi produktami.

01
Wysoka Jakość

W naszych realizacjach wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, nieustannie poszukując ciekawych wykończeń dekorów i detali. Fronty lakierowane są najlepszymi na rynku powłokami lakierniczymi w obfitej palecie wybarwień. Bogate wzornictwo, wyselekcjonowany do produkcji materiał oraz szeroki zakres wymiarów dają możliwość wytworzenia wielu oryginalnych projektów. Tutaj każdy projekt jest ciekawy i niepowtarzalny.

02
NATURANO

Jesteśmy zespołem zgranych ludzi: projektantów, stolarzy, lakierników, montażystów, księgowych i innych pracowników technicznych. Każdy z nas dokłada swoją cegiełkę do efektywnego i efektownego wykonania wszelkiego projektu, nad którym pieczę sprawuje nasz, niebojący się żadnych wyzwań Szef. Celem firmy jest budowanie dobrych i partnerskich relacji z naszymi klientami. Indywidualne podejście, poczucie humoru i otwartość sprawiają, że grono naszych stałych partnerów handlowych, a także nowych klientów cały czas się powiększa i sięga również poza granice Polski i Europy.

03