Naturano Meble indywidualne

Kuchnie - Jadalnie -Salony - Sypialnie - Łazienki - Garderoby - Biura - Meble na zamówienie

Naszą pasją jest tworzenie mebli, które nadają indywidualny charakter wnętrzu jednocześnie pozostając z nim w harmonii. Posiadamy doświadczenie w realizacji indywidualnych projektów. Wykonujemy kuchnie, wyposażenie salonów, sypialni, łazienek oraz salonów i biur. Mamy zgrane kiluosobowe zespoły monterskie oraz doskonałe wyposażenie.

Wizja klienta
Poznanie potrzeb klient

Stawiamy na indywidulne podejście oraz rzetelność współpracy. Poznajemy i określamy wizję inwestora. Ustalamy terminy i parametry brzegowe. Wybieramy opiekuna klienta.

Projekt
Opieka zaspołu projektantów

Przedstawiamy projekt realizacji orza uzgadniamy szczegóły. Wybieramy materiały, sposoby wykończenia a na życzenie klienta tworzymy wizualizacje. Powstaje szczegółowy projekt realizacji.

Wykonanie i montaż
Doskonały produkt i realizacja

W określonym w umowie terminie realizujemy projekt. Przystępujemy do montażu. Wykonujemy odbiór jakościowy wraz z klientem oraz przekazujemy dokumenty gwarancyjne.

#

Jeśli masz pomysł na mebel lub aranżację skontaktuj się z nami. Zaprojektujemy i wykonamy dla ciebie meble, wyposażenie oraz inne elementy wnętrza. Jeśli chcesz wyposażyć swój dom, mieszkanie lub swoje biuro - jesteśmy do twojej dyspozycji.

Meble indywidualne - pytania i konsultacje
Projektowanie wnętrz i mebli
+48 574 411 311
e-mail: meble@naturano.pl

Po raz kolejny Kapituła konkursu Diament Meblarstwa uhonorowała firmę Naturano. W edycji 2017 Diament Meblarstwa odebraliśmy na uroczystej gali za system modułowy UBS - Uniwersalna Bryła Systemowa.
- Gratulujemy naszym pracownikom sukcesu !

Nasze wybrane realizacje

Przedstawiamy nasze przykładowe prace, które wykonywaliśmy dla naszych klientów. Jeśli masz swój pomysł na mebel lub aranżację to skontaktuj się z nami.

#

Zapraszamy do kontaktu z nami


+48 601 571 199, +48 603 998 629
+48 61 28 57 557

biuro@naturano.pl - zamowienia@naturano.pl

ul. Czarnecka 2, 63-020 Zaniemyśl